Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kousni mě, prosííím!

13. 11. 2011


 

Většina z vás už určitě viděla (nebo četla) Twilight Ságu...

Některé věcijsou pravda, a jiné zase tak úplně ne.

Ale to se vám pokusím postupem čau přiblížit.

 


 

Myslíte si, že takové zuby mají jen upíři a to tu nemá co dělat?

Jste na omylu. I vlkodlaci mají pořádně velké špičáky. 

 

 Když naštvete mladého dlaka, zostří se mu právě tyto špičáky. Postupem času se to dlaci  naučí ovládat ale stojí je to velké úsilí. (nesmí se jim to stávat, protože by to vedlo k jejich prozrazení)

 

Tak a nyní si povíme něco o tom, jak se člověk může stát vlkodlakem.

Je to trochu kompromis, ale člověk se vlkodlakem stát nemůže, stejně jako se vlkodlak nemůže zase stát člověkem. Jak tedy se vlkodlaci "dělají"? Zde je odpověď.

 Vlkodlaci se v žádném případě nedělají. Žádný bláboly o kousnutích, pití z vlčích stop nebo pití vlčí moči. Ani žádný úplňkový rituály. Tak. 

1) Když jste vlkodlakem, je to velikánský dar. Když jste vlkodlakem, někdo z vaší rodiny (je jedno, jak to bylo dávno) už vlkodlakem byl. Mnoho generací ve vaší rodině to může přeskočit, takže nikdy nevíte, když vaši prarodičové nejsou vlkodlaci ani rodiče, a ani vy, tak stejně mohou vlkodlaky být vaše děti. I když třeba 1000 let ve vaší rodině nikdo lykanem nebyl, stát se to může. 

2) Máme bohyni. Jmenuje se Nyx (druhý pád Nykty - to já jen tak, aby jste se neztrapnili).... Jo jo jo, já vím. Je to trochu paradoxní, ale co už. Nyx je totiž i bohyní upírů. 

3) Každý vlkodlak je Nyktiným miláčkem (to myslím obrazně). Každý je totiž obdařen uměním magie jednoho z pěti živlů. (ANO, PĚTI...) Takže Země, Voda, Vzduch, Oheň a Duch. Všichni vlkodlaci by měli ovládat po jednom živlů. Málokdy se stane, ale stane se, že vlkodlak ovládá všech pět živlů. Tím pádem se stává Nyktiným vyvoleným, anglicky "Chosen" a ujímá se vedení ve vlkodlačí hierarchii. 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jžš.

(inkognito, 15. 8. 2019 15:22)

Lidi všichni by jste měli navštívit odbornou pomoc třeba psychiatra hej
vážně si myslíte že jste vlkodlaci jo?
Pane bože však je to blbost! Vůbec vás nechápu trpíte lykantropií jen si myslíte že se měníte ve vlka ale děláte uplný hovno! Je to nemožný!
Jste nemocný psychopati

ujde to

(vlk, 21. 5. 2012 13:15)

já jsem taky vlkodlak, a teda nejvíc se mi líbil bod 3. nevim sice jakej živl ovládám ale je to dobrý, a fakt tohle jsem se ještě nikde nedočet

Re: ujde to

(Starunna, 27. 6. 2015 16:10)

Předem.se.omlouvám.za.broken.space
Můžeš.být.i.blbej.člověk,a.můžeš.ovládat.živel
A.jestli.chce.někdo.zkutečný.informace.o.tom,co.jsou.vlkodlaci,jak.to.s.nima.je.a.podobně,třeba.jak.to.funguje.s.magií.na.tomhle.světě,tak.mi.raději.napiš.na.email....už.mě.silně.nebaví.jak.o.nás.nikdo.nic.neví...

Re: ujde to

(falenka jihlava 145, 19. 11. 2016 21:26)

vlkodlaci nekzistuji jto vimisl a kdo nane veři je tululumm vlkodlaci ne e kzistuji prece tomu nikdo neveri a jestli jo tak mi napiste vlkodlak je blbec a nee kzistuje tak tomu prosim nevete ps falenka 155č islo domu bidlime v rodi nim domku a at se skusi nekdo prevlict zvlkodlaka a nebo za klauna tak ho zastřelim mam doma v zduchovku muj manžel je mislivec jemi 25 letnt naskladanou pjekni vecer

Re: ujde to

(Adminka, 9. 6. 2012 19:16)

To musíš zjistit sám, ke kterému živlu cítíš náklonnost :)
Já osobně ovládám vodu a oheň.

vlkodlak nekzistuje

(lenka, 19. 11. 2016 21:16)

vlkodlak je jenom povera neveřte tomu co tam kazdi napise vlkodlak neekzistuje jeto vimisl akdo nato veri tak je blbec prosim neveřte tomu

Dobrý

(Hanča, 9. 12. 2014 6:12)

Ahoj máš úžasnej blog a někde psali že když jsem vlkodlak tak se proměním tím že někoho zabiju.
Je to pravda?

stížnost

(nikita, 5. 12. 2011 16:07)

dyť tady neni skoro vůbec nic!!!!!! tady je můj email: nicole.kantorikova23@seznam.cz. dyžtak se PROSÍÍÍÍÍMMMMM!!!!!! OZVI!!!!!!!!!

Super blog

(Keisie, 13. 11. 2011 17:10)

Čau, jen jsem chtěla říct že máš super blog! Fakt ždný kopírování, je to super!
Jen tak dál :D